WitherBoss - R.I.P. in Piece

Nevieš svoju tému zaradiť vyššie ? Napíš to sem !

WitherBoss - R.I.P. in Piece

Poslaťod DadOswk » 04 Nov 2014, 14:33

Bol to deň ako každý, aspom sa tak zdalo. Zmenil ho statný bojovník v Dia zborji Dadík prezývaný. Tento statný bojovník sa preslávil tým, že lovil wither skeletonov. Písal sa deň 4.novembra.2014. ked sa tento statný urastený šuhaj rozhodol, že za každú cenu dnes získa posledný kus trofeje do svojej zbierky. Ten posledný kus trofeje bola tretia Hlava wither skeletona. Prešlo 5hodín. Po dlhom boji sa k nemu pripojila šumná deva menom Vladimír123. Rozhodol sa, že mu pomôže a to tak, že bude behať po netherFortress a nájde mu wither skeletonov. Neprešlo ani 10minút a už hlásil, že týchto padlých Anielov našiel. Rozhodol sa kričať (lebo to ženy väčšinou robia) "Dadisk mám wither skeletonov chceš ich?". Udatný mladík DadO tento šialený krik započul a následne mu odvetil "Jasne žena moja, už letím". Zabil jedneho, Zabil druhého a nakoniec prekvapivo zabil aj tretieho. A čo sa nestalo? Ukázalo sa, že z neho padol posledný kus trofeje Wither hlava. Dado a jeho šumná žena Vladimír ostali ako onemený. Nechceli uveriť, čo sa práve stalo. Trvalo asi 15minút kým im to doplo. Nastali oslavy, ohňostroje a tvrdá práca. Dadisk si povedal, že preň urobí klietku, ktorá boha prezývaný Wither udrží vo vnútri a nedovolí mu ujsť. Tak sa Dadisk rozhodol, že to spravý z mimoriadne odolného materiálu Obsidian zakial čo jeho žena si doplnila energiu dobrou slepačou polievočkou. Obsidian je druhý najpevnejší materiál v celom kockovatom vesmíre. Povedal si, ked ho nerozbije trhavina TNT, tak ho nerozbije ani obávaný Wither. Postavil klietku s rozmermi 9x9x6 s tým, že Withera udrží.
Postavil Tčko z blata, položil tam 2hlavy a na koniec aj poslednú ktorú získal, tretiu hlavu. Blato a lebky sa zmenili na Boha podsvetia Withera. Spočiatku sa zdal neškodný. Bol v kľude a zdalo sa, že je všetko v poriadku. Dadisk sa otočil na ženu zo slovami "Žena moja, idem doňho a zabezpečím nám budúcnosť". Dadisk sa otočil a v tom momente dostal do hlavy obsidianom. Ked sa prebral, uvidel Withera vonku ako ničí okolie a naháňa jeho ženu. Dadisk sa nemotorne postavil. Vyliezol na netherfortress a dostal bláznivú myšlienku. Rozbehol sa, skočil cez okraj a vrazil mu meč do tela. Avšak wither stratil iba schopnosť lietať. Dadisk v plnej bolesti kričal. Nevedno čo mu bolo ale ako poznáme s príbehu Pána prsteňov, Withera nemôže zabiť žiaden muž. Našťastie Dadisk mal pri sebe jeho vernú ženušku vladimírku, ktorá meč z withera vytiahla, a odsekla mu hlavu. Wither vybuchol a z neba padla takzvaná NetherStar. Udatná žena bežala za dadiskom s elixírom regenerácie. Dadisk sa postavil a žena mu ochotne NetherStar podala. Vrátili sa k netherportálu od ktorého prišli a vrátili sa domov. Doma z neho Dadisk urobil beacon a zabezpečil im dobrú budúcnosť.

Toto je s časti vymyslený a s časti pravdivý príbeh :D Som si povedal, že ked už sme zabili prvého Wither Bossa, tak sa patrí k tomu napísať aj nejaká ta legenda :D Snad ste sa pobavili :) Príbeh nemal uraziť nikoho, všetko je brane v rámci srandy ;)
R.I.P. first Wither Boss 14.11.2014 o 14:05. Navždy v naších srdciach :D
Obrázok
Obrázok

btw rady do budúcna. Postavte klietku väčšiu než ja 9x9x6. Wither s nej utiekol a rozbil ju ako keby to nebolo nič :D
Obrázok užívateľa
DadOswk
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 15 Okt 2014, 19:21
Bydlisko: Dolné Vestenice

Re: WitherBoss - R.I.P. in Piece

Poslaťod vladimir123 » 04 Nov 2014, 15:27

Kto ty je "deva" ? :D
A bolo to trochu inak ale dobre no :D

S pozdravom váš vladimir123
vladimir123
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 15 Okt 2014, 18:37

Re: WitherBoss - R.I.P. in Piece

Poslaťod DadOswk » 04 Nov 2014, 15:28

Písal som, že je to s časti vymyslený a s časti pravdivý príbeh :D
Obrázok užívateľa
DadOswk
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 15 Okt 2014, 19:21
Bydlisko: Dolné Vestenice

Re: WitherBoss - R.I.P. in Piece

Poslaťod Petulbila » 02 Júl 2016, 20:43

Hezký příběh.
Je večer a to je čas venčení psa.
Petulbila
Rank 2
Rank 2
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 02 Júl 2016, 20:40


Späť na Off-topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron