Captain Merc on duty.

Chceš podať prihláškudo nášho teamu ? Napíš nám sem.

Captain Merc on duty.

Poslaťod Merc » 24 Okt 2014, 20:07

Meno v hre: Samozrejme že Merc. :D

Vek: 16 <3

Ako dlho hrávǎs Minecraft: Od svojich 14 rokov. Ukazal mi to kamarát a odvtedy sme to hrali spolu na jednom nemenovanom servery. Tuším že od 1.2.5.

Čo ťa najviac baví v tejto hre: Neobmedzené možnosti. Rozvíjanie kreativity. A na serveroch ma baví predovšetkým komunita. Ak sú tam mladšie osoby (t.j. 12 rokov a menej) tak to dosť pobaví. :D

Čo všetko si v nej dokázal: Dokázal som sa dostať do endu a zabiť draka bez toho aby som zničil tie veci na jeho heal. :D Ha!

Natočil si nejaké videá: Videá nenatáčam už len z jedného dôvodu. Je to príliš mainstream a už by som neprerazil. :D

Myslíš si, že môžeš byť pre nás prínosom: No, možno..

Prečo si to myslíš: Viem zohnať hráčov. :D Pár, ale viem.

Ako nám vieš pomôcť: Samozrejme so zháňaním hráčov, stavbami (aj keď to nieje moje veľké plus :D ), oživiť atmosféru, menšie eventíky, pomáhanie hráčom ktorý to potrebujú..

Dostal si sa niekedy do konfliktu v hre: Podľa toho akého konfliktu.. Ban som ešte nedostal. :D Ale ak sú pod konfliktmi zahrňované hádky tak určite.. Jack_Daniels vie.. :D

Čo by si očakával od nás: Od admin teamu očakávam menší rešpekt a veľa srandy. :D

Čo si myslíš o Ender Crafte: Neviem čo si o tom mam myslieť. Ten server je fajn. :D

Ako dlho poznáš tento server: Asi rok keď to pomaličky začínalo..

Čo vieš o ZoneRovi, čo si o ňom myslíš: (prečítané - ďakujem za názor, pobavil - ZoneR96)

Aké práva by si chcel mať: Stačia mi také práva aby som mohol pomáhať druhým hráčom ktorý potrebujú pomocť s niečim.

Prečo chceš ísť do tímu: Myslím si že to tam treba trochu oživiť. :D
Merc
Rank 2
Rank 2
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 24 Okt 2014, 19:55

Re: Captain Merc on duty.

Poslaťod ZoneR96 » 24 Okt 2014, 21:45

Ďakujem za tvoju žiadosť. Keďže ťa poznám už dlhú dobu, dám ti možnosť byť súčasťou nášho tímu na mesiac ako Skušobný admin.

Ak budem spokojný s tvojou prácou, budeš po mesiaci povýšený na Admina.

Budú ti pridelené základné práva admina, ktorými budeš mať možnosť ukázať svoje schopnosti a pomôcť hráčom v núdzi.

Budem ťa kontaktovať v hre.

S pozdravom ZoneR96 |Ender Craft Server
ZoneR96
Administrátor Hl
Administrátor Hl
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 04 Okt 2014, 22:10


Späť na Nábor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron