Prihláška MarekM

Chceš podať prihláškudo nášho teamu ? Napíš nám sem.

Prihláška MarekM

Poslaťod MarekM » 24 Nov 2014, 15:55

Meno v hre: MarekM

Vek: o mesiac budem mať 16 takže teraz 15

Ako dlho hrávǎs Minecraft: fú tak to už presne neviem ale zdá sa mi že v tej dobe ako končia Beta

Čo ťa najviac baví v tejto hre: Hm tak to ani veľmi neviem ale páči sa mi pretože sa daju robiť rôzne veci ( od stavania cez bojovanie až k preskúmavaniu rôznych kútov mapy a samozrejme Multiplayer) dalej rôzne redstonove obvody od tých jednoduchých až po tie zložité.

Čo všetko si v nej dokázal: Tejto otázke veľmi nerozumiem :)

Natočil si nejaké videá: Nie

Myslíš si, že môžeš byť pre nás prínosom: Aj áno

Prečo si to myslíš: Pretože ovládam veľa príkazov ( res,we atď..) a rád pomôžem ostatným hráčom zo všetkým čo budú potrebovať.

Ako nám vieš pomôcť: Určiě rôzne stavby Eventy a ako som už písal pomohol by som každému hráčovy ktorí by to potreboval

Dostal si sa niekedy do konfliktu v hre: Na tomto servery nie

Čo by si očakával od nás: tak určite trochu rešpektu

Čo si myslíš o Ender Crafte: Môj názor je taky že je to dobrý server, dobrý kolektív, Admíni majú normálny prístup ku hráčom

Ako dlho poznáš tento server: Server poznám odkedy sa spojil s ZC-portálom (tam som hral pod nickom HaRrY) bol som tam Helper

Čo vieš o ZoneRovi, čo si o ňom myslíš: Neviem onom skoro nič ale volal som snim na team speaku a myslim si že je to dobrý človek :)

Aké práva by si chcel mať: Kedže sa hlásim na Admina tak asi OP

Prečo chceš ísť do tímu: Do teamu chcem ist preto lebo chcem pomáhať hráčom a chcem aby server išiel stále vyšie
MarekM
Rank 2
Rank 2
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 22 Nov 2014, 15:42

Re: Prihláška MarekM

Poslaťod ZoneR96 » 26 Nov 2014, 20:29

Ahoj,

ďakujem za podanie prihlášky, no mám pre tebe niekoľko dodatočných otázok.

Otázkou "Čo si v hre dokázal" som myslel tvoje úspechy v hre, ktoré niesú tak ľahko dosiahnuteľné. V tejto otázke sa môžeš rozpísať ohľadom tvojho pohľadu na server ako helper (nepoužívaj mená iných serverov prosím), a ako si to vnímal. Na niektorých serveroch je úspech získať titul Helper a tvoj spomínaný myslím že je jeden z týchto.

Taktiež som sa pozastavil pri otázke ohľadom toho, či si mslíš že budeš pre nás prínosom. Skús sa poopraviť. :D Hráč, kt. sa o niečo snaží, dosiahnuť niečo na našom serveri musí preto spraviť všetko a musí bť sebavedomý, tým pádom žiadne "asi" neberie do úvahy.

Poprosím admina DadOswk nech sa vyjadrí a napíše svoje vyjadrenie k tejto prihláške, ďakujem.

S pozdravom ZoneR96 |Majiteľ Ender Craft
ZoneR96
Administrátor Hl
Administrátor Hl
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 04 Okt 2014, 22:10

Re: Prihláška MarekM

Poslaťod DadOswk » 27 Nov 2014, 11:58

Tak Mareka poznám už niekoľko rokov a nikdy sme nemali medzi sebou nejaký spor. Je jeden s tých nekomfliktných hráčov ktorých tak veľa nieje :lol: Ja mam k nemu dôveru a vždy som mal. Čo ho poznám nič vážne vo funkcií nevyviedol. Taktiež vyžaduješ samostatnosť od členov týmu čo si myslím, že Marek splňuje. Ja si myslím, že takýto človek by sa hodil, aj ked si je nás teraz asi dosť. Je to na tebe Zoner :)
Obrázok užívateľa
DadOswk
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 15 Okt 2014, 19:21
Bydlisko: Dolné Vestenice

Re: Prihláška MarekM

Poslaťod MarekM » 28 Nov 2014, 16:31

Tak teda tie moje “úspechy“:
Môj najvätši úspech bol asi dostať sa cez pozíciu Helpera až na Eventera na mojom prvom servery na ktorom som začinal hrať
Potom som bol Helper ešte na niekoľkých serveroch a aj admin na 2 serveroch.
Dokonca som mal aj svoj server (mesiac) ale skoro nikto tam nehral takže som ho zrušil

Edit: Ak by bolo miesto admína obsadené tak sa hlasim aj na Eventera
MarekM
Rank 2
Rank 2
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 22 Nov 2014, 15:42

Re: Prihláška MarekM

Poslaťod ZoneR96 » 28 Nov 2014, 16:48

Ďakujem za odpoveď. S hráčom som sa dohodol v chate.

Neprijatý z dôvodu max. počtu adminov. "Vo fronte ako prvý.."

S pozdravom ZoneR96
ZoneR96
Administrátor Hl
Administrátor Hl
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 04 Okt 2014, 22:10


Späť na Nábor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron