Přidat se do A-teamu

Chceš podať prihláškudo nášho teamu ? Napíš nám sem.

Přidat se do A-teamu

Poslaťod MartinKrupka » 18 Nov 2014, 15:11

Meno v hre:MartinKrupka Vek:11 Ako dlho hráváš Minecraft:2 měsíce Čo ta najviac baví v tejto hre:creativ,zábava Čo všetko si v nej dokázal:zabití wither bosse,zabití ender draka Natočil jsi nejaké videá:ne Myslíš si, že možeš byt pre nás prínosom:no,rád lidem pomáham s problémama Prečo si to myslíš:no jednou na serveru byl hráč který potřeboval pomoc no nikdo ani nemuknul ale ja mu pomohl Ako nám vieš pomoct:no ja jsem dobrý na to aby lidi chodili na tento server Dostal si sa niekdy do konfliktu v hre:Ano, nevině hráč Raptor mi vyhrožoval isi nenapišu větu na ceduli prý se postará o ban Čo by si očekával od nás:no že jste milí Čo si myslíš o Ender Crafte:Zatím můj nejlepší server Ako dlho poznáš tento server:nevím jistě Čo vieš o ZoneRovi,čo si o nom myslíš:je moudrý Aké práva by si chcel mýt: no o gm a dia a give mi nejde. Prečo chceš íst do tímu:no u jiných serverech jsem dobrý admin Prominte neumím dobře kopírovat věty
MartinKrupka
Rank 2
Rank 2
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 18 Nov 2014, 14:15

Re: Přidat se do A-teamu

Poslaťod ZoneR96 » 18 Nov 2014, 15:57

Ahoj MartinKrupka,

ďakujem za tvoju žiadosť a potrebu pomôcť nám s ďalším rozvojom servera a komunity, avšak na tentokrát je náš tím plný na to aby sme nabrali ďalšieho člena. Ďakujem za pomoc na serveri, keď tam niesme.

S pozdravom ZoneR96
ZoneR96
Administrátor Hl
Administrátor Hl
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 04 Okt 2014, 22:10


Späť na Nábor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron