DadOswk

Chceš podať prihláškudo nášho teamu ? Napíš nám sem.

DadOswk

Poslaťod DadOswk » 12 Nov 2014, 21:12

Vítam vás u mojej prihlášky do admin týmu.
V prvom rade sa chcem predstaviť a všetko okolo toho. Volám sa Dávid Lukáč. Narodil som sa 31.októbra.1994 (20)v Meste Bánovce nad Bebravou. Ano presne na Halloween avšak niesom veľmi rád kedže tento sviatok priam nenávidím. Som slovak ak repa a uznávam Dušičky. Nedokážem si predstaviť respektíve neviem ako sa niekto môže zabávať v ten deň, ked sa chodia páliť sviečky na hroby. Mám za sebou základnú školu a dúfajme že aj strednú. Študoval som na Strednej Odbornej Škole v Novákoch. Názov školy je dlhý, tak snad ho napíšem správne, Stredná odborná škola s organizačnou zložkou stredná priemyselná škola a gymnázium Nováky. Ja viem je to dlhé, kto si to má pamätať že ano. Môj odbor bol/je Mechanik-elektrotechnik. Je to 4ročka s maturitou. A teraz sa dostávame ku začiatku, kde som písal, že dúfajme, že mám dokončenú aj strednú školu. Je to preto, lebo som neurobil maturitu s Anglického jazyka. Niesom nejaký jazykovedec ale ked niesu dobré učitelky, odzrkadlí sa to na žiakoch. Ako každý normálny človek mám aj ja svoje záľuby a koníčky. Medzi moje záľuby patrí samozrejme rodina, to je na prvom mieste, kamoši, hokej(hrával som aktívne za Bánovce nad Bebravou), florball, airsoft (tiež som hrával aktívne. Mali sme dokonca aj tým s názvom BlueDeath), samozrejme PC hry. Niesom žiadny gamer a NoLifer. Rád si zahrám hry ale nepotrpím si na grafiku a podobné veci okolo toho. Som stará škola čiže mi nevadia staré hry, naprd grafika alebo pixelové hry (terraria). Samozrejme čo sa týka hier darmo by ste u mňa hľadali stiahnuté hry. Všetko mam poctivo kúpené, nemám rád warez. Okrem filmov samozrejme. Prejdime ku koníčkom. Mám len dva koníčky. Zbieram plechovky od Energetických nápojov, pív a samozrejme poháre (mam na mysli s krčiem 0,3ml; 0,5ml a tak. Ty inteligentnejší pochopia). To by bolo asi všetko o mne. Ak by vás niečo zaujímalo neváhajte a spýtajte sa. Nikto vám z nosa neuhryzne :)
Prejdime ku časti v ktorej chcete vedieť veci o Minecrafte.
V hre som používal nespočet nickov ako dadoswk, crafter, Dad0swk a teraz môj konečný nick je DadOswk. Aký je rozdiel medzi Dad0swk a DadOswk? Predovšetkým teraz používam v mene O a nie nulu a samozrejme, je to originál :) Žiaden warez ako som písal vyššie. Túto podľa môjho skromného názoru skvelú hru ktorú deti ktoré sa nenarodili v 90rokoch a sú zvyknuté na best grafiku a hrateľnosť nepochopia som začal hrať v roku 2010. Bola to ešte Beta. Verziu si pochopiteľne už nepamätám no viem to, že vtedy ešte neboli pistony. V tej dobe som hrával singleplayer pretože som nevedel, že nejaký Multiplayer a čo to vlastne je vôbec existuje. No potom ked som sa o tom dozvedel, môj prvý server na ktorý som zavítal bol tbs(dnešný ZCportal). Tam som sa naučil základy a mechaniky tejto hry a rozbehol som tam karieru ako Builder pretože v tej dobe neboli bohvie aké nároky na stavby. Neskôr sa tento server spojil zo Zonerovým a spolu tvorili portál ForFight kde som sa uchádzal o post Helpera. V tejto funkcií som pokračoval na Zonerovom serveri pod prezývkou Crafter. Ano zonerovom pretože vtedy sa Forfight rozpadol a tieto dva serveri išli znovu vlastnou cestou. Neskôr som prešiel zo Zonerovho serveru naspäť na ZCPortal, predtým tbs. A teraz som tu zase a uchádzam sa o miesto Administrátora. Medzi tým som mal tiež nejaké funkcie na mnohých serveroch. Dokonca aj teraz jeden projekt rozbieham no tu sa tomu budem venovať naplno. Čo ma najviac baví na tejto hre? No jednak to, že môžem rozvíjať svoju kreativitu a postaviť si vlastný svet v ktorom môžem žiť. No a nesmie chýbať to dobrodrúžstvo ked sa chystáte odhaľovať svet, prehľadávať jaskyne alebo bojovať proti zlým mobom.
Myslím si, že pre server by som bol prínosom ako ťažobou. Prečo? No ako som písal vyššie skúsenosti sú a viem si vybudovať rešpekt u hráčov, mám veľmi dobrú aktivitu čo je pre mňa a server prínosom. Viem používať hlavu a gramatika a vyjadrovanie si myslím, že mi idú tiež. Navyše niesom prelietavá lastovička ako písal Zoner. Viem že on o takých ľudí nestojí. Taktiež ovládam prácu s pluginmy. Viem s nimi narábať, viem čo robia a čo obsahujú a ak to náhodou neviem, viem si zistiť čo daný plugin obsahuje a ako sa s nim pracuje. Je mi jasné a musí byť aj vám, že sa nedá všetko naspamäť zapamätať a je nutné to brať v úvahu. Nie že "Nevieš čo? Letíš". To fakt nie. By som si aj niečo o tom človeku a jeho duševnom zdraví pomyslel. Teraz k tým konfliktom. Ano dostal som sa do konfliktov ale väčšinou neboli vyvolané mnou, viz Viki. Nenechám si nadávať. Vždy sa obhájim. Dalej dostal som pár nezmyselných Kickov od vladimíra no nemám mu to za zle. V mojom príbehu som ho nazval ženským rodom a doteraz ho nazývam kočičák. Ale nemyslím si, že je to nejaký vážny konflikt. Potom dalej zo Zonerom. Neviem či sa to dá brať ako konflikt, no Zoner vie čo myslím. Vtedy pred halloweenom no za to som sa mu už ospravedlnil.
Čo by som čakal od vás? No samozrejme diskrétnosť, úprimnosť a dôveryhodnosť. Bez dôvery sa táto funkcia vykonávať nedá. Navyše očakávam normálna otázka, normálna odpoved. Samozrejme toto všetko a možno aj viac môžte očakávať vy odomňa. Nesmie chýbať trochu uznania za snahu alebo dobré vykonanú robotu.
O serveri si myslím, že je to jeden z najlepších serverov na SK/CZ scéne. Síce nieje taký známy ako ostatné, no je na scéne už veľmi dlho a mnoho hráčov sa na ňom vystriedalo a mnoho má naň aj pekné spomienky. Navyše Zoner má u mňa rešpekt za to, že takto dlho dokázal tento server udržať na scéne. Server poznám veľmi dlho. Ako som už vyššie písal. O Zonerovi viem to, ako sa volá, koľko ma rokov no a že je to super človek aspom čo som z Minecraftu zistil. Má u mňa rešpekt. Vážim si ho.
Čo sa videi týka. Na ForFighte som natočil jedno video s hráčom Dkat a B... neviem čo. Volalo sa to pasti na cigani :D ANo ja som predstavoval toho cigáňa :D
K otázke Aké práva by som chcel mať. Trochu blbá otázka. Myslím si, že sem ani nepatrí no pomocou nej sa dá ľahko zistiť, či vie hráč to k čomu sa k hlási. Samozrejme očakávam OP kedže podávam prihlášku na Administrátora serveru.
Prečo chcem isť do týmu? No preto aby som pomáhal. Ale musím sa vyjadriť k jednej veci. Síce sa dá pomáhať aj bez OPčka (Predtým som sa Zonera pýtal, či existuje aj nejaká nižšia skupina s pár právami, ale priam ma Irituje, že hráči čakajú kým na server logne Administrátor a potom sa ho spýtajú na to čo potrebujú. Keby nelogol, tak to dusia v sebe. Navyše na serveri je pár hráčov (Medzi nich patrím aj ja), ktorý by radi pomohli ale hráči sa proste nespýtajú. Aj dnes ma dostal Xorox. Hodinu mu vysvetľujem ako sa robí warp. Zdalo sa že pochopil no ked došiel Vladimír, xorox sa ho spýtal na to, čo som mu písal ja. Neviem čo sa s nimi deje, ale podľa mňa toto normálne nieje. Preto aj žiadam o túto funkciu.
Blahoželám. Dostal si sa až ku koncu. A ak si to prečítal celé, máš u mňa jedno bezvýznamné plus :)

Prihláška obsahuje 57 riadkov a xxxx slov.

Snad ste sa tam niečo dočítali. Písal som a písal bez zastávky tak je možné, že som niekde odbočil od témy ale sú tam komplet splnené všetky body ktoré žiadate. Nebude mi robiť problém vyplniť aj ten vzor. Ale ja si myslím, že ten kto stojí o túto funkciu, mal by zapojiť mozgové blany (či ako sa to volá) a rozpísať sa. Rád by som, keby sa mohli vyjadriť aj hráči (ak by samozrejme chceli) k mojej prihláške. Rád by som si vypočul to, čo si o mne hráči myslia :)

Volte číslo 1, volte DadOswk :)
Obrázok užívateľa
DadOswk
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 15 Okt 2014, 19:21
Bydlisko: Dolné Vestenice

Re: DadOswk

Poslaťod vladimir123 » 12 Nov 2014, 21:39

Tak neviem čo mám povedať na to no SUPER:)
Fakt dobré spravovanie tejto témy.
Kedy to niekto zaujímalo volím číslo 1 :D


S pozdravom vladimir123
vladimir123
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 15 Okt 2014, 18:37

Re: DadOswk

Poslaťod ZoneR96 » 16 Nov 2014, 20:33

Bez zbytočných otázok Dada prijímam do tímu. Poznám ho od Skill Factoru kedy som ho bol zverbovať na inom serveri a on súhlasil, že sa príde pozrieť. ODvtedy spolu dobre vychádzame. Pri Dadovi má istotu, že práca ktorá po ňom zostane bude 100 percentná a bude slúžiť hráčom.

Prijatý ako Skušobný Admin.

Gratulujem.

S pozdravom ZoneR96 | Majiteľ Ender Craft
ZoneR96
Administrátor Hl
Administrátor Hl
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 04 Okt 2014, 22:10


Späť na Nábor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron