Beany chce do týmu

Chceš podať prihláškudo nášho teamu ? Napíš nám sem.

Beany chce do týmu

Poslaťod Beany_ » 30 Okt 2014, 20:12

Meno v hre: Beany_

Vek: 14

Ako dlho hrávǎs Minecraft: začal som pravdepodobne pred 2 rokmi... zdá sa mi, že to bola v. 1.2.5

Čo ťa najviac baví v tejto hre: Je toho viac ako napríklad kreativita ale najviac zo všetkého ma bavia ľudia.

Čo všetko si v nej dokázal: Asi môj najväčší úspech bolo výhra v slovensko-českej súťaži v stavaní. Na jednom nemenovanom servery s prezývkou minecraft centrála :) Tá stavba mala okolo 30 000 blockov

Natočil si nejaké videá: Zatiaľ nie ale určite mám v pláne nejaké natočiť

Myslíš si, že môžeš byť pre nás prínosom: To nemôžem posúdiť ja ale určite by som sa snažil.

Prečo si to myslíš: Za 1. mám veľmi dobré vzťahy s ľuďmi, 2. som veľmi zhovorčivý :) , 3. určite by ma to bavilo

Ako nám vieš pomôcť: Asi hlavne v tom stavaní, ale aj napríklad s nejakou grafikou... Viem, že to dokáže ZoneR ale ja to viem tiež :)

Dostal si sa niekedy do konfliktu v hre: Na endercrafte určite nie.

Čo by si očakával od nás: Vzájomnú spoluprácu a to je asi tak všetko :)

Čo si myslíš o Ender Crafte: Na novom endercrafte zatiaľ nehrám dlho ale už teraz môžem posúdiť, že to vyzerá lepšie ako s predošlým.

Ako dlho poznáš tento server: Ten nový asi tak 4 dni ale Endercraft ako taký už okolo roku a pól.

Čo vieš o ZoneRovi, čo si o ňom myslíš: Takže viem jeho skype,vek atď. . Myslím si, že je to celkom milí chlapík s veľkým cieľom :)

Aké práva by si chcel mať: no neviem :) ale určite by tam mohli patriť: /fly,/tp (aby som mohol prekaziť nejaké kulišárny :) ),/we (nieje potrebné síce by to uľachčilo mnohé práce. :) )

Prečo chceš ísť do tímu: Chcem ísť do týmu určite z dôvodu, že je Zoner majiteľ :). Potom kvôli mnohým hráčom... A pomáhaniu chodu servera :) .


Ďakujem už vopred za odpoveď.
Beany_
S pozdravom Beany_
Beany_
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 28 Okt 2014, 22:42

Re: Beany chce do týmu

Poslaťod ZoneR96 » 30 Okt 2014, 20:38

Ahoj, ďakujem za podanie žiadosti. Ak by si podal svoju žiadosť pár dní dozadu určite by si sa dostal do výberu na skúšobného admina. Avšak teraz mám troch hráčov na otestovanie a viac nateraz nepotrebujem. Avšak nestrácaj nádej, ak sa miesto uvoľní, určite dostaneš šancu !

S pozdravom ZoneR96 | Ender Craft Team
ZoneR96
Administrátor Hl
Administrátor Hl
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 04 Okt 2014, 22:10

Re: Beany chce do týmu

Poslaťod Beany_ » 06 Nov 2014, 18:34

A tá žiadosť stále platí :)
S pozdravom Beany_
Beany_
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 28 Okt 2014, 22:42

Re: Beany chce do týmu

Poslaťod ZoneR96 » 16 Nov 2014, 17:46

Prijatý za Skúšobného Admina. Gratulujem.

Z.
ZoneR96
Administrátor Hl
Administrátor Hl
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 04 Okt 2014, 22:10


Späť na Nábor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron