Nový člen Heores

Chceš podať prihláškudo nášho teamu ? Napíš nám sem.

Nový člen Heores

Poslaťod vladimir123 » 30 Okt 2014, 17:53

Meno v hre:vladimir123

Vek:13 (snáď to nebude vadiť)

Ako dlho hrávaš Minecraft: No neviem presný rok. Myslím že to bola verzia 1.5.2.

Čo ťa najviac baví v tejto hre: Je to tá kreatívnosť a nekonečnosť možnosti .

Čo všetko si v nej dokázal: Tak to najlepšie čo som dokázal je moje mesto VladoPOLIS ktoré som postavil na tomto servery.Pre niekoho by to možno bol malý úspech alebo nepodstatný ale pre mňa je to veľký.

Natočil si nejaké videá:Nie.(slabý počítač)

Myslíš si, že môžeš byť pre nás prínosom:Tak to snáď nemôžem posudzovať ja sám. To musíte posúdiť vy či hráči ;)

Prečo si to myslíš: Odpoveď o otázku vyššie.

Ako nám vieš pomôcť:Tak čo sa týka toho. Ja by som chcel najmä pomáhať so stavbou budov ale hlavne pomáhať hráčom.

Dostal si sa niekedy do konfliktu v hre: To sa snáď ani nemusíte pýtať :D . Ale skoro všetky boli vyprovokované druhou stranou.Mohol by som povedať že mam takú kludnú povahu :)

Čo by si očakával od nás: Tak úprimne veľa nie :) Tak ten rešpekt by sa hodil no neviem či sa dočkám :mrgreen:

Čo si myslíš o Ender Crafte: Super server.Super hráči.Super majiteľ.

Ako dlho poznáš tento server: Tak dátum vám neviem povedať možno mesiac a pol :D

Čo vieš o ZoneRovi, čo si o ňom myslíš: Tak super chlapík.Mam k nemu rešpekt keď vidím čo vybudoval. A je to asi 1 osoba na servery ku ktorej mam rešpekt iba z toho že je o dosť odo mňa starší.

Aké práva by si chcel mať: Stačili by základné

Prečo chceš ísť do tímu: Tak trochu sa nudím a chcelo by to zmenu. Tak tiež by som chcel pomáhať :)


Snáď sa vám moja prihláška páčila snažil som sa byť aspoň trochu originálny. :)

S pozdravom váš vladimir123
vladimir123
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 15 Okt 2014, 18:37

Re: Nový člen Heores

Poslaťod ZoneR96 » 30 Okt 2014, 18:12

Beriem ťa na skúšku. Poznám tvoje záujmy a viem ako sa správaš. Viem, že pre nás môžeš byť prínosom a to už len tvojou aktivitou.

Budeš povýšený na Skúšobného admina na dobu 1 mesiac. Potom uvidíme čo ďalej.

S pozdravom ZoneR96 | Ender Craft Server
ZoneR96
Administrátor Hl
Administrátor Hl
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 04 Okt 2014, 22:10


Späť na Nábor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron