Hlásenie sa o admina MegaDankisSK

Chceš podať prihláškudo nášho teamu ? Napíš nám sem.

Hlásenie sa o admina MegaDankisSK

Poslaťod DankisSK » 25 Okt 2014, 20:57

Meno v hre : Už ako všetci viete tak : MegaDankisSK

Vek : 14 menej ako píšete že musím mať

Ako dlho hrávaš Minecraft: Minecraft hrávam od svojich 11 rokov začínal som na Bete potom som si kúpil Minecraft a hrám ho doteraz

Čo ťa najviac baví na tejto hre : Určiťe to bude nekonečný svet a tá rozmanitosť a určiťe ešte creative :)

Čo všetko si v nej dokázal : Našiel som dve dediny asi 16000 blokov odseba a zobral som z jednej dediny obyvateľov do druhej a jedného som zobral zo sebou do endu a netheru a pri drakovi keď sa mi rozbil luk rýchlo som odneho kúpil :D

Natočil si nejaké videa? : Áno natočil ale bohužiaľ som ich aj zmazal a chcem natočiť aj video o serveri :)

Myslíš si ,že môžeš byť pre nás prínosný? : Dufám :D nechcem byť egoista :D

Prečo si to myslíš : Zohnal som vám už dosť hráčov a ešte dosť zoženiem :)

Ako nám vieš pomôcť ? : Určite nejaké eventy,stavby,atmosférku by som chcel oživiť :)

Dostal si sa niekedy do konfliktu v hre? : Ban no raz som ho dostal sa priznávam ale nebolo to za hádky ale toomany items :D inak hádky to minimálne raz za dva mesiace ale to len tak pre náladu :D

Čo by si očakával odnás? : Určite si robte svoju robotu ako to robíte doteraz :) inak očakávam malinký rešpekt :)

Čo si myslíš o EnderCrafte : Fajnový server hlavne prístup k hráčom ale trošku by som si uhliadal hráčov :)

Ako dlho poznáš tento server : Server už poznám 1,5 roka a aktívne na ňom hrám 1 týždeň :)

Čo vieš o ZoneRovi , čo si o ňom myslíš : Viem že má 18 rokov,viem ako sa volá (v reále),viem kde býva (v reále) myslím si o ňom že je to fajn týpek aj keď ho nepoznám osobne :)

Aké práva by si chcel mať : Fly,a možnosť banovať,kickovať hráčov za porušenie pravidiel :)

Prečo chceš ísť do týmu: Určite kvôli hráčom aby mali na serveri ešte väčší luxus :)

S pozdravom Dankis :)
DankisSK
Rank 3
Rank 3
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 25 Okt 2014, 20:55

Re: Hlásenie sa o admina MegaDankisSK

Poslaťod ZoneR96 » 25 Okt 2014, 21:59

Ako som už spomínal,ak hráč dokáže byť užitočný a hlavne mať prínos do nášho "tábora", podmienka mať 15 rokov je len formalita, pred ktorou sa dajú zavrieť oči. Tvoje meno svieti na serveri síce len týždeň, no ja som presvedčený, že ty si práve jeden z tých, ktorým šancu treba mať. Taktiež som ťa lepšie spoznal aj na iných projektoch a viem povedať že ty prínosom budeš.

Práve preto ťa povyšujem na Skúšobného admina na obdobie 1 mesiac, po ktorom sa zistí či si hodný titulu Admin.

Ďakujem za podanie žiadosti. Budem ťa kontaktovať v hre ohľadom ďalšieho postupu.

S pozdravom

ZoneR96 | Ender Craft Team
ZoneR96
Administrátor Hl
Administrátor Hl
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 04 Okt 2014, 22:10

Re: Hlásenie sa o admina MegaDankisSK

Poslaťod DankisSK » 25 Okt 2014, 22:03

Ďakujem vážim si toho zajtra prídem na server :)
DankisSK
Rank 3
Rank 3
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 25 Okt 2014, 20:55

Re: Hlásenie sa o admina MegaDankisSK

Poslaťod ZoneR96 » 25 Okt 2014, 22:13

Stretneme sa tam.

Z.
ZoneR96
Administrátor Hl
Administrátor Hl
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 04 Okt 2014, 22:10


Späť na Nábor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron